Strona główna
Dematec Polska


Dematec Polska

Od początku swojej działalności firma Dematec Polska Sp. z o.o. związana jest z czołowym producentem maszyn numerycznych na świecie - Doosan Machine Tools. Jako wyłączny przedstawiciel tego koncernu w Polsce mamy możliwość zaprezentowania naszym klientom ponad 170 różnych modeli maszyn, zarówno tokarek jak i centrów obróbczych, poczynając od najprostszych dwu-osiowych maszyn, a kończąc na najbardziej zaawansowanych obrabiarkach wyposażonych w systemy wielogłowicowe z dodatkowymi wrzecionami frezującymi pod dowolnym kątem. Zajmujemy się także dostawą wielkogabarytowych maszyn znajdujących zastosowanie w przemyśle stoczniowym, czy górniczym.

Dematec Polska

Od 2005 roku sukcesywnie wprowadzamy na polski rynek maszyny japońskich producentów, wykorzystujące najnowsze światowe technologie. Między innymi dzięki współpracy z firmą Tsugami wkroczyliśmy w obszar nano obróbki. Precyzja tokarek typu szwajcarskiego wykorzystywana jest w takich firmach jak Rolex czy Seiko, co utwierdza nas w przekonaniu, że oferowane przez nas maszyny gwarantują dokładność i niezawodność.

Dematec Polska Dematec Polska Dematec Polska Dematec Polska

Naszą misją stało się poszukiwanie obrabiarek, które zaspokoiłyby różnorodne potrzeby wymagających klientów. W konsekwencji firma Dematec została przedstawicielem takich japońskich koncernów jak: Enshu, Muratec, Takamaz, czy Nissin. Pierwszy z nich - dzięki zastosowaniu systemu paletowego - znakomicie sprawdza się w sektorze motoryzacyjnym. Dobrze znany jest takim firmom jak Toyota, czy Trumpf, które wykorzystują maszyny Enshu od wielu lat. Użytkowanie maszyn Muratec czy Takamaz pozwala na pełną automatyzację linii produkcyjnej dzięki zastosowaniu zintegrowanych systemów transportu detali (roboty, manipulatory). W naszej ofercie znajdą Państwo również 5-osiowe centra obróbcze firmy Nissin, będącej częścią znanego japońskiego koncernu SNK, które szeroko wykorzystuje się w wielu zaawansowanych gałęziach przemysłu.

Oprócz naszego głównego obszaru działania, czyli dostawy maszyn nowych, zajmujemy się również dostawą części zamiennych do wszelkiego rodzaju obrabiarek CNC, akcesoriów dodatkowych (podajniki pręta, uchwyty, stoły obrotowe, narzędzia), itp. Prowadzimy serwis maszyn nie tylko zakupionych u nas ale także pozostawionych bez opieki serwisowej. Sprawdzone wieloletnimi doświadczeniami konstrukcje, modyfikacje budowy spowodowane sugestiami wielu zadowolonych użytkowników dają nam gwarancję, że oferta ta najlepiej odpowiada oczekiwaniom polskich producentów w dziedzinie obróbki skrawaniem, zarówno pod względem technologicznym jak i w rachunku ekonomicznym.Dematec Polska

Dematec Polska

« powrót do strony głównej

TOOLEX, Sosnowiec - foto relacja 2017

Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska na targach TOOLEX, Sosnowiec więcej

MACH-TOOL, Poznań - foto relacja 2017

Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska na targach MACH-TOOL, Poznań więcej

STOM-TOOL, Kielce - foto relacja 2017

Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska na targach STOM-TOOL, Kielce więcej

Toolex, Sosnowiec - foto relacja 2016

Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska na targach Toolex, Poznań więcej

Toolex Sosnowiec 2016 – pawilon A, stoisko nr 308. Zapraszamy serdecznie!

Posiadamy jeszcze darmowe wejściówki na targi - osoby zainteresowane prosimy o kontakt: 12 653 11 72 więcej

Design: *modulus